رابطه‌ شان مندز و کامیلا کابیو بعد از آهنگ سنیوریتا

شان مندز و کامیلا کابیو دو خواننده جوان سبک پاپ چند ماهی است که خبر اول رسانه‌های اجتماعی شده‌اند و پاپاراتزی‌ها  به دنبال آن هستند تا رابطه این دو را اثبات کنند. این دو خوانند جوان ماه‌ها است که رابطه غیر کاری بین خودشان را تکذیب کرده‌اند و تنها به همکاری باهم در موسیقی می‌پردازند. البته این شایعات بعد از جدایی کامیلا کابیو از نامزد خود متیو هوسی بسیار شدت گرفت و سرانجام بعد از انتشار آهنگ سنیوریتا، آن را علنی کردند.

یکی از آهنگ‌های جذاب و شنیدنی‌ شان و کامیلا آهنگ سینوریتا نام دارد که طبق ادعا این دو، فرایند ساخت آن 8 ماه طول کشیده تا به سرانجام برسد؛ البته شان مندز ده ماه برای راضی کردن کامیلا کابیو برای این هم‌خوانی وقت گذاشته است و این دو سرانجام این آهنگ زیبا را ارائه دادند.

رابطه‌ شان مندز و کامیلا کابیو بعد از آهنگ سنیوریتا

ترکیب صدای شان با کامیلا در سنیوریتا یک ترکیب صدای زیبا و دل‌نشین را به وجود آورده است. این دو خواننده بعد از ارائه این تک آهنگ، رابطه خود را علنی کرده‌اند و خود را عاشق و معشوق می‌دانند. شان مندز و کامیلا کابیو اعلام کردند که رابطه عاشقانه‌شان را در حین ضبط کردن تک آهنگ سینوریتا شروع کرده‌اند و شایعات قبل از آن را تکذیب می‌کنند.

این دو خوانند جوان پیش‌ازاین نیز، آهنگ زیبای ”من میدانم تابستان گذشته چه کردی” را با یکدیگر اجرا کرده بودند و سابقه همکاری داشتند.

کامیلا خواننده و ترانه‌سرای کوبایی-آمریکایی متولد 3 مارس 1997 است و شهرت بیشتری نسبت به شان مندز دارد. به‌طور مثال سال گذشته تک آهنگ هاوانا این خواننده غوغا کرد و پرفروش‌ترین آهنگ دیجیتالی 2018 شد. او در طول دوره حرفه‌ای خود جوایز زیادی به دست آورده است و به‌زودی قرار است در فیلم سینمایی سیندرلا ظاهر شود.

شان پیتر رائول مندز نیز یک خواننده، ترانه‌سرا و مدل کانادایی است که در 8 وات 1998 به دنیا آمده است. او نیز در دوران حرفه‌ای خود جوایز زیادی از جمله جوایز ام تی وی، جوایز موسیقی آمریکا را به دست آورده و دو بار نیز نامزد دریافت جایزه گرمی شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.