بازگشت دوباره جیجی حدید به زین مالیک

بعدازآنکه خبرهای جدایی جیجی حدید مدل مشهور با تایلر کامرون حواشی زیادی ایجاد کرد؛ حال به نظر می‌رسد شایعاتی مبنی بر ارتباط دوباره او با دوست‌پسر سابقش زین مالیک زندگی این دو هنرمند را تحت تأثیر قرار داده است.

زین مالیک خواننده و ترانه‌سرای بریتانیایی است و دریک بازه زمانی عضو گروه محبوب وان دایرکشن بود.  گزارش‌های جدید حاکی از آن است که این زوج که پس از دو سال از جدایی‌شان که در نوامبر ۲۰۱۸ رخ داد؛ دوباره در حال قرار گذشتن و گفت‌وگو باهم هستند.

طبق گفته یک منبع، حدید همیشه برای زین جذاب بوده و آن‌ها در کنار هم خاطرات زیادی دارند.” آن‌ها بعد از جدایی‌شان به‌هیچ‌عنوان باهم در ارتباط نبودند؛ اما اخیراً رابطه و قرار ملاقاتشان زیاد شده است.

یک منبع دیگر خاطرنشان کرد که این دو به فکر بازگشت به یکدیگر نیستند؛ اما در حال حاضر در شرایط خوب و روابط دوستانه‌ای به سر می‌برند.

در ماه مارس، هنگامی‌که مالک توئیت جنجالی “@GiGiHadid love you” را منتشر کرد و علاقه خود را به حدید نشان داد؛ خبری از عکس‌العمل حدید نبود؛ اما طبق گزارش‌ها هم‌اکنون جیجی و زین با یکدیگر صحبت می‌کنند؛ و زین نسبت به جیجی احساسات زنده‌ای دارد.

حدید و مالک در اواخر سال ۲۰۱۵ باهم نامزد کردند. این زن و شوهر به‌رغم اینکه حاشیه‌های کمی داشتند اما در بسیاری از رویدادها و فعالیت‌ها همراه هم حضور پیدا می‌کردند و عکس های تبلیغاتی بسیار زیادی ثبت کرده‌اند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.