طرفداران تیلور سویفت از شان مندس شاکی شده‌اند

احتلافات بین تیلور سویفت و مدیر برنامه‌های جاستین بیبر، اسکوتر براون شدت گرفته است. در این راستا تیلور در توئیتر انتقاد جدیدی را به اشتراک گذاشت. تیلور اسکوتر براون را متهم کرد؛ زیرا او مانع از اجرا موسیقی‌های قدیمی تیلور شده‌ است.  به یاد دارید که چند مدت پیش اسکوتر براون از نظر قانونی حق امتیاز برخی آهنگ‌های قدیمی تیلور را خریداری کرده بود. حال افراد مشهوری مانند سلنا گومز، جیجی حدید و هالسی به دفاع از تیلور پرداخته‌اند. اما یکی از افراد مشهور و یکی از همکاران تیلور، شان مندز سکوت کرده است.

به تازگی ریمیکس آهنگ لاور تیلور سویفت با همکاری‌ شان مندس وارد بازار شده است. اگر چه شان مندس در رسانه‌های اجتماعی فعالیتی ندارد؛ اما به تازگی  از آلبوم Romance دوست دخترش کامیلا کابیلو  طرفداری کرده است و این امر باعث شده که طرفداران تیلور از سکوت شان مندس عصبانی شوند.

تیلور قرار است به عنوان هنرمند دهه در جوایز موسیقی امسال آمریکا مورد تقدیر قرار بگیرد و اعلام کرده است که قصد دارد برای احترام به این مناسبت، یکی از آهنگ‌های قبلی خود را باز خوانی کند. اما تیلور اکنون ادعا کرده است که اسکات و اسکوتر گفته‌اند که وی اجازه اجرای آهنگ‌های قبلی خود را از طریق تلویزیون ندارد؛ زیرا این امر به عنوان ضبط مجدد موسیقی خریداری شده  قانونی نیست.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.