دشمنی جاستین بیبر با تیلور سویفت

بعد از تمام کشمکش‌ها و درگیری که اخیراً بین تیلور سویفت و جاستین بیبر به وجود آمده است؛ این سؤال پیش می‌آید که رابطه این دو چگونه است.

همانطور که می‌دانید تیلور در مقابل یکی از مدیرهای برنامه موسیقی اسکوتر براون، واکنش تندی نشان داده و او را به زورگویی متهم کرده است؛ زیرا براون مالکیت ۶ آلبوم تیلور سویفت را به دست آورده است. ازآنجاکه براون مدیر برنامه‌های جاستین بیبر است؛ جاستین این اقدام تیلور را بچگانه دانسته و طی پیامی گفت که تیلور دنبال ترحم است و نباید مسائل شخصی خود را در اینستاگرام بازگو کند.

بعدها جاستین بیبر دوباره تیلور را مورد هدف قرار داد و در یکی از لایو های همسرش هیلی بیبر، با آوردن برخی جملات تیلور او را به‌صورت غیرمستقیم مسخره کرد. تیلور پیش‌ازاین ویدئویی از خود منتشر کرده بود که درحالی‌که موز در دست داشت گریه می‌کرد و می‌گفت “این آن نبود که من می‌خواستم”. مادر تیلور نیز به او می‌گوید گریه برای چشم‌های او که لیزر کرده؛ بد است و به آن‌ها آسیب می‌زند. در نهایت زمانی که تیلور در تخت خود در حال موز خوردن بود؛ مادرش به او می‌گوید؛ خوابت نبرد و تیلور می‌گوید: “من خواب نیستم ذهنم بیداره”

حال جاستین این حرف‌های تیلور را به‌صورت غیرمستقیم در لایو همسرش تکرار کرده و او را مسخره کرده است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.