چرا طرفداران تیلور سویفت از کیم کارداشیان متنفرند؟

مدت زمان زیادی از دشمنی تیلور سویفت و کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست می‌گذرد. اما به نظر می‌رسد حتی اگر سویفت بخواهد به این دشمنی پایان دهد؛ طرفداران وی هنوز هم با کیم و کانیه میانه خوبی نخواهند داشت.

اما چه عاملی باعث شده طرفداران تیلور انقدر از کیم کارداشیان و کانیه متنفر باشند؟ این کینه و نفرت از زمانی شدت گرفت که کیم در یک توییت نوشت و خطاب به تیلور او را به مار تشبیه کرد.

شروع این جنگ و جدال بین تیلور و کانیه وست به سال ۲۰۰۹ و زمانی برمی‌گردد که تیلور با آهنگ “تو به من تعلق داری” جایزه بهترین موزیک ویدئو را دریافت کرد. در بین سخنرانی تیلور، کانی وست بر روی سن رفت و در مقابل حضار گفت که بیانسه لایق این جایزه است نه او. بعدازاین ماجرا کانیه وست چند بار به‌صورت رسمی از او معذرت‌خواهی کرد؛ اما عکس‌العمل تیلور در مراسم جایزه ‌ام تی وی و خواندن ترانه با طعنه به کانیه وست نشان داد که از این ماجرا هنوز دلخور است و کانیه وست نیز بعدازآن، از معذرت‌خواهی خود پشیمان شد.

صلح کوتاه…

در سال ۲۰۱۵ روابط این دو ستاره موسیقی خوب شد به‌طوری‌که کیم به همراه خواهرش در کنسرت تیلور حضور پیدا کردند و کانیه وست نیز بعد از دریافت جایزه درام تی وی برای او گل فرستاد.

بااین‌حال باز کانیه وست با انتشار آهنگی در سال ۲۰۱۶ آتش این دشمنی را روشن کرد. او در بخشی از این آهنگ به تیلور اهانت کرده و او را هرزه خطاب کرد. کانیه وست در مقابل واکنش‌های طرفداران در مورد این خط از ترانه؛ در توییتر نوشت که این کار را با رضایت تیلور انجام داده است.

اما تیلور در بیانیه اعلام کرد که محتوای مورد تأیید او این جمله نبوده و در آن کلمه ” هرزه” وجود نداشت است.

در این میان کیم کارداشیان نیز از همسر خود طرفداری کرده و بیان کرد که این کار با رضایت تیلور انجام شده است. او بخشی از مکالمه تیلور و همسرش را پخش کرد که در آن تیلور با آوردن این جمله در موزیک موافقت کرده است.

شلیک آخر کانیه

بعدازاین ماجرا کانیه وست موزیک ویدئو منتشر کرد که در آن مدل‌های با شخصیت‌های معروفی مانند ریانا، تیلور، ترامپ به‌صورت برهنه حضور داشتند. که این کار نیز آتش این دشمنی را بیشتر و بیشتر کرد.

اما به تازگی با انتشار ویدئو از پشت صحنه موزیک ویدئو جدید کیم، در استوری اینستاگرامش، آهنگ لاور تیلور سویفت در بک گراند آن پخش می‌شود. این کار کیم باعث شد که به ناگهان سیل عظیمی از نظرات در فضای مجازی پخش شود. آیا باز هم رابطه این سه ستاره تغییر پیداکرده و قصد صلح دارند.

بااین‌حال اگر تیلور راضی به این آشتی شود؛ طرفداران او هرگز صلح نمی‌کنند. همان‌طور که می‌دانید رابطه سلنا گومز و تیلور بسیار نزدیک است. چندی پیش سلنا با پوشیدن اسکیم های (گن‌های لاغری) کیم کارداشیان و استوری و تگ کردن آن با انتقاد طرفداران تیلور مواجه شد؛ به‌گونه‌ای که سریع این استوری خود را پاک کرد و به دنبال آن یک عکس دو نفره با تیلور را استوری کرد. این واکنش طرفداران تیلور نشان می‌دهد که آتش آن‌ها بسیار تند است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.