عشق ماندگار گرگ‌ومیش: کریستن استوارت عاشق رابرت بودم

کریستن استوارت به‌تازگی در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که تجربه رابطه‌اش با رابرت پتینسون یکی از بهترین روابط عاشقانه‌ای بود که داشته است و اگر رابرت در آن زمان به او پیشنهاد ازدواج می‌داد؛ بدون شک قبول می‌کرد.

بله ما در سال ۲۰۱۹ هستیم اما تیتر شبکه‌های اجتماعی به عشق دیرینه گرگ‌ومیش اشاره دارند و عکس‌های دو نفره کریستن استوارت و نامزد سابقش رابرت پتینسون دوباره در همه‌جا دیده می‌شود و دلیل این امر مصاحبه جدید خانم استوارت است.

کریستن استوارت، در مصاحبه‌ای آشکارا درباره روابط (سابق) خود با رابرت پتینسون صحبت کرده و اعتراف کرد که اگر هنوز با رابرت بود احتمالاً با او ازدواج می‌کرد.

کریستن اعتراف کرد که داشتن رابطه با رابرت دشوار بود؛ زیرا پاپاراتزی ها اغلب آن را خراب می‌کردند. او گفت ما نمی‌توانستیم هیچ کجا برویم؛ چون خبرنگاران همه‌جا بودند و این باعث شد که از تجربیات زیادی محروم شویم. حال این رابطه ۵ ساله تمام شده است.

کریستن در مورد علت پایان یافتن این رابطه نیز حرف زد. او گفت من هیچ‌وقت این اتفاق را توجیه نمی‌کنم؛ زیرا خیلی آگاهانه این کار را انجام داده‌ام.

خیانت کریستین استوارت

کریستین استوارت در زمان فیلم‌برداری در فیلم سفیدبرفی با کارگردان ۴۱ ساله آن رابرت ساندرز رابطه مخفیانه داشت و عکس‌های جنسی از او و این کارگردان پخش شد و این امر درنهایت به جدایی رابرت از او منجر شد. استوارت دلیل این کار را جوانی و اثبات جذابیت خود می‌دانست. کریستین در آن زمان ۲۱ سال سن داشت.

“ما سالها با هم بودیم، رابرت اولین [عشق من] بود،” او اضافه کرد که راب “بهترین” است. خبرنگار در پایان از کریستین استوارت پرسید؛ اگر رابرت از شما درخواست ازدواج می‌کرد آیا قبول می‌کردید؟ کریستن گفت: ” نمی‌دانم. ما هرگز در این موقعیت نبودیم”. خبرنگار اصرار کرد و دوباره سؤالش را پرسید. کریستین استوارت گفت: ” بله اگر او به من پیشنهاد ازدواج می‌داد؛ ازدواج می‌کردیم.”

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.